bg
اهل شهری وسط افلاکم
شاعر :‌ رضا کریمی
تاریخ انتشار :‌ 1396/04/10
تعداد نمایش :‌ 163

 

 

روحِ زنجیر شده در خاکم

اهلِ شهری وسطِ افلاکم

تو از آن دور به من می خندی

من از این دوریِ تو نمناکم

در هیاهوی جهان می چرخم

در خودِ بی خودِ خود، در لاکم

واله ی عالمِ حیرانِ تو ام

مستیِ نَعبُدُ ی ایّاکم

مجمرِ آتشِ هجرانِ تو است

سینه ی سوخته ی صد چاکم

کثرتِ کوثرِ تو بی حدّ است

غرق در آیه ی اَعطَیناکم

گر به بادم دهی آخر ای دوست

در فنا گشتنِ خود، بی باکم

آخرین لحظه، رضا خواهد گفت

عاشقِ خلقتِ یک لولاکم

 

1396/4/10 /  6 شوّال  1438

رضا

تعداد تشویق کننده ها : 0
افرادی که تشویق کرده اند

ثبت نظر

نام شما
 
ایمیل شما
 
user image
نظر شما
 


نظرات کاربران
user image
اکبربهرامی
0
0

جناب استاد کریمی سلام و علیکم . احسنت زیبا خواندمتتان زنده باد .

user image
رضا کریمی
0
0

سلام و درود بر شما؛ جناب بهرامی عزیز، از لطف و عنایت شما بسیار سپاسگزارم. در پناه حق باشید.

user image
اردشیر بزرگ نیا
0
0

درود بر استاد کریمی عزیز بسیار زیبا سرودید دستمریزاد کثرتِ کوثرِ تو بی حدّ است غرق در آیه ی اَعطَیناکم از خواندنش لذت بردم سپاااااااااااااس پایدار و سرافراز باشید

user image
رضا کریمی
0
0

سلام و درود بر شما؛ جناب استاد بزرگ نیای عزیز، از لطف و عنایت شما بسیار سپاسگزارم. تأییدات شما مایه مباهات رضا است. در پناه حق باشید.

user image
ولی ا...شیخی مهرآبادی(دیوانه)
0
0

جناب استادکریمی عزیز، سلام علیکم. ..................................................... عارفانه ی بسیارزیبایی ست بزرگوار...مثلِ تمام سروده هایتان........دستمریزاد.....انشاءا....که سیراب از چشمه ی (کوثر) گردید....یاعلی.

user image
رضا کریمی
0
0

سلام و درود بر شما؛ جناب استاد شیخی عزیز، از لطف و عنایت شما بسیار سپاسگزارم. سروده ای است به رسم هرسال در زادروزم، که سعی می کنم مایه تنبه و بیداری خودم باشد. تأییدات استاد اهل دلی چون شما مایه دلگرمی رضا است. در پناه حق باشید.

user image
احمدرضاخانمحمدی(الف.راهی)
0
0

گر به بادم دهی آخر ای دوست در فنا گشتن خود، بی باکم _________________ سلام و عرض ادب خدمت استاد کریمی عزیز بسیار زیبا... برقرار و سلامت باشید

user image
رضا کریمی
0
0

سلام و درود بر شما؛ جناب خانمحمدی عزیز، از لطف و عنایت شما بسیار سپاسگزارم. تأییدات شاعر چیره دستی چون شما مایه مباهات و دلگرمی رضا است. در پناه حق باشید.

user image
عباس حاکی
0
0

مجمر آتش هجران تواست سینه ی سوخته ی صدچاکم تعریف از سروده شما را شایسته شما نمی دانم. کم بها را چه جسارت که پر بها را مقام دهد و تایید کند.. استاد کریمی گرامی تولدت هدیه ای بود بر ساکنان کوی شعر و ادب .سالروز تولدت بر ما خجسته باد.

user image
رضا کریمی
0
0

سلام و درود بر شما استاد گرامی؛ استاد عزیز، همواره تأییدات و تشویقات شما افزون تر از شایستگی های رضا بوده است و الطاف پدرانه و شاگرد نواز شما مایه دلگرمی و سرفرازی او. انشاء الله خداوند متعال سال های سال سایه پرمهر شما را بر سر رضا و همه شاگردان شما مستدام بدارد و ما را از تعلیمات گرانبار شما بهره مند گرداند.

user image
تردید
0
0

استاد رضای بزرگوار سلام و عرض ادب صفای باطن و اشعارتان را در گرو عشقی دیدم که با وجودتان در آمیخته مبارکتان باشد به یقین رسیدن در هر مطلبی مرد میدان می خواهد عزت زیاد

user image
رضا کریمی
0
0

سلام و درود بر شما؛ جناب سلیمی عزیز، از لطف و عنایت شما بسیار سپاسگزارم. تأییدات شما مایه مباهات رضا است. رضا کجا و وادی یقین کجا. اگر از دور دیوارهای آن را ببیند، موهبتی بزرگ است برای او. در پناه حق باشید.