bg
بز های اَخفَش
شاعر :‌ عباس حاکی
تاریخ انتشار :‌ 1396/02/01
تعداد نمایش :‌ 197

بز های اَخفَش

صاحبـنظـران   شهـود   مـی  آوردنـد

چون نیست  نشانـه ، دود می آوردند

اَخفَش که بـه تاییدِ سخن داشت نیاز؛

بـز هـا  همـه  سـر فـرود می آوردند!

 

تعداد تشویق کننده ها : 0
افرادی که تشویق کرده اند

ثبت نظر

نام شما
 
ایمیل شما
 
user image
نظر شما
 


نظرات کاربران
user image
ولی ا...شیخی مهرآبادی(دیوانه)
0
0

جناب استاد حاکی عزیز، سلام علیکم. ..................................................... پیش ازاینکه این رباعیِ زیبارابخوانم...برای جناب خانمحمدی عزیز...نوشتم که:باید برای این (سایت) فاتحه ای خواند......ومضمونِ این رباعی بسیار زیبا وبجاهم، تاییدی است براین نظر......خسته نباشد بزرگوار......

user image
عباس حاکی
0
0

برادر بزرگوار من جناب استاد شیخی عزیز - البته روی سخنم عام است و خوب مستحضرید که در این سایت - از برکت حضور شما نه اخفش داریم و نه گروه بزهای او را. اما می توان همه جه از این اخفش ها و گله بزهای او را دید.خداوند ما را از این قریب ها دور داراد .

user image
ولی ا...شیخی مهرآبادی(دیوانه)
0
0

جناب استادحاکی عزیز، سلام علیکم. ...................................................... باوربفرمایید ....صحبتِ بنده هم کلّی ست....ولاغیر.....به هیچ وجه....سوءِ نیتی درسخنم نیست.......ولی باوربفرمایید......بااین وضعی که پیش می رود.....چندگاهی دیگر(علی می ماندو، حوضش)...صحبتهایی هم که با..جنابان(..........) می شود....نتیجه ای نداشته ونخواهدداشت......اکثرِ دوستانی که هم بودند....رفتند....وایرادی هم نمی شود گرفت.......شاید درجای دیگری....بهترمی توانند.....یاد بگیرند و...یاد بدهند....ازقدیم می گفتند...احترامِ امامزاده ، به متولّی ست.........وقبول بفرمایید که بودند دوستانی که اینجا....برایشن (سکّوی پرتاب) شد......آمدند...اموخنتد....و، بی وفایی نمودند.....به هرحال.......خداوند عمری به شما عنایت بفرماید...همراه به سلامت وسعادت.......ما، شاگردانتان نیز...درخدمتیم......بلکه....(دَرِ)....کلبه...بسته نشود....شاید ...متولیّان هم...گذرشان به اینجا افتاد......خوش باشید.

user image
رضا کریمی
0
0

سلام و درود برشما استاد گرامی؛ استاد عزیز، رباعی زیبا و پرمعنایی است. احسنت. مرا به یاد سروده ای مشابه انداخت و در تأیید فرمایش شما آن را مجددا منتشر نمودم. در پناه خداوند متعال باشید.